Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pre podnikateľov, predajňa a skladové priestory

Typ
Prenájom
Okres
Brezno
Mesto
Podbrezová
Mestská časť
Vajsková
Ulica
Vajsková
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1550 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
14.10.2021
Aktualizované
14.10.2021
Cena 0,00 €/mes.
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Nové bývanie Realitná kancelária Vám ponúka na prenájom priestory, ktorých využitie je výrobné, prevádzkové so skladovými priestormi.

Priestory sa využívajú na odpredaj stavebného materiálu - murivo, murovacie zmesi, stropy, strechy, šindle, strešné okná, strešné schody, zateplenie - podlahy, krovu a budovy, sadrokartón, dosky, komíny.

V dome sa nachádza predajňa, kancelárske priestory, priestranná hala, 2 toalety, sprcha, kuchynka a ďalší priestor na poschodí.
Budova je podpivničená a možnosť využívať aj podkrovie, strecha je pokrytá škridlou Bramac.

Celá budova je napojená na kamerový systém, snímajú interiér aj exteriér celého areálu. Priestory sú klimatizované a tým aj vykurované. Odpad je vedený do kanalizácie.
Pri budove, ktorá je murovaná - kváder, sa nachádza aj prípojka plynu, prístrešok pre stroje, vysokozdvižný vozík.

Pozemok o rozlohe vyše 1200 m2 slúži na uskladnenie materiálu, kde sa nachádza aj hala s nákladnými vozidlami zn. IVECO. Prístupová cesta ako aj plocha areálu je asfaltová.

V priemyselnej zóne sa nachádzajú ďalšie firmy a to:
- TOMBA - výroba a predaj stavebného reziva a drevených profilov, predaj palivového dreva, stavba drevených domov a zrubov
- HYDROMETAL - profesionálne riešenia v oblastiach protipožiarnej ochrany stavebných konštrukcií, antikoróznej ochrany oceľových konštrukcií a hydroizolácií
- BEMI - výroba strojových zariadení na výrobu betónových výrobkov ako škridle, zámocká dlažba, betónové tvarovky
- LEVS - účtovnícke služby, predaj plávajúcich podláh, obkladov, dlažieb
- J.D.METAL - realizácia, návrh a stavba, výroba a predaj krbov, krbových pecí, kozubov, kachlí, sporákov, krbových vložiek.

Ponuka zahŕňa na prenájom budovu a skladové priestory. Všetko záleží o dohode, na aké zameranie podnikania by ste chceli využiť priestory. Vybavenie ako napr. miešacie zariadenie na omietky, nákladné vozidlá, zásoby materiálu, vysokozdvižný vozík je potrebné podľa dohody odkúpiť, tie nie sú zahrnuté v cene prenájmu mesačného a nie je možné ich vypožičať. Všetko je najlepšie prebrať telefonicky v našej kancelárii a pri osobnej obhliadke.

Cenu nájmu poskytneme pri vážnom záujme v realitnej kancelárii, odporúčame osobnú obhliadku, kde Vám poskytneme kompletné potrebné informácie.