Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervovaná - Chalupa - Podbrezová - Lopej

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Podbrezová
Mestská časť
Lopej
Ulica
Lopej
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
368 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
14.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 0,00 €
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj chalupu/menší rodinný domček, ktorý je situovaný v obci Podbrezová, časť Lopej - okres Brezno, v blízkosti známych rekreačných oblastí. Nachádza sa mimo hlavnej cesty, na pozemku o výmere 368 m2, podlahová plocha 70 m2. Dom leží na rovinatom pozemku a záhrada je svahovitá. Stavba je napojená na eletktrinu (aj 380 V), voda - obecná, odpad - septik (možnosť napojiť sa na novú kan. prípojku), plyn v dosahu. Konštrukcia je omietnutá drevenica, bola tu vymenená strecha (2roky), pôvodné drevené okná, podlaha - dlažba, linoleum (pod tým betón), izolácia zo severnej strany, kúrenie je lokálne - šporák na drevo a krb v izbe. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, komory a kúpeľne s toaletou. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu, ale aj ako invetícia - na rekreačný prenájom.

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.