Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt v Podbrezovej, IBA V NOVOM BÝVANÍ RK

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Podbrezová
Ulica
Kolkáreň
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
18.06.2022
Aktualizované
18.06.2022
Cena 63 000,00 €
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Kolkárni v Podbrezovej.

Byt sa nachádza v tehlovej bytovke na druhom poschodí. K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica a skladový priestor na povale.
Ide o tehlovú bytovku bez výťahu. Byt disponuje výmerou 67 m2, čiže ide o priestranný 2 izbový byt s veľkou kuchyňou.

V byte boli vymenené plastové okná a nová elektroinštalácia (meď). Byt je potrebné iba vystierkovať prípadne si zrenovovať drevené podlahy (palubovky), ktoré sa nachádzajú v obývačke a spálni.
V chodbe a kuchyni sú betónové podlahy. V byte sú momentálne koberce, jedna izba bola pred pár rokmi stierkovaná.
Byt je čistý, vo výbornom technickom stave. Predáva sa kompletne so zariadením (v prípade záujmu možnosť zabezpečiť vysťahovanie nábytku).

V kúpeľni sú keramické obklady, klasická vaňa. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom.

Toaleta je osobitná taktiež obložená keramickým obkladom, jadro je murované.

V kuchyni sa nachádza plynová pec, ktorá slúži na vykurovanie bytu a ohrev vody v kuchyni. Súčasťou kuchyne je výborná chladná špajza s vetraním.

Náklady na bývanie sú pre dve osoby 46 Eur, ktoré sa platia mesačne do bytové družstva a ďalšie náklady záležia na Vašej spotrebe (plyn a elektrika).
Vlastníkom náklady na bývanie pre dve osoby vychádzali doposiaľ na 130 Eur mesačne.

Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne vecné bremená, záložné práva ani exekúcie. Možnosť kúpi aj na úver.

Oslovte ma pre osobnú obhliadku, nakoľko nehnuteľnosť odporúčam vidieť. Telefonicky Vám rada poskytnem aj podrobnejšie informácie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, elektronické podanie návrhu na vklad u notára, pripravenie zmlúv u notára, nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie úverom cez spoločnosť Gepard finance a finančného sprostredkovateľa, ktorý má 20 ročné skúsenosti. Ponúkame spoluprácu s najlepšími znalcami. Budem s Vami až po odovzdanie bytu a prepisu energií. V prípade využitia našich služieb na financie úverom, minimálne vo výške 80% z hodnoty bytu Vám preplatíme znalecký posudok.

Naši klienti dostanú 20% zľavu na nákup v predajni Orion (S1 Center Brezno) na nákup sortimentu pre Vašu domácnosť.