Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný rodinný dom Lopej - Podbrezová

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Podbrezová
Mestská časť
Lopej
Ulica
Družby
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
05.09.2023
Aktualizované
25.09.2023
Cena 0,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Rodinný dom sa nachádza v obci Podbrezová časť Lopej v okrese Brezno medzi pohoriami Nízke Tatry a Slovenské rudohorie. Dom je situovaný v pokojnej časti obce, prístup je mimo hlavnej cesty. Pôvodná stavba bola postavená v r. 1940 a prístavba domu v r. 1968. Dom je v pôvodnom stave situovaný na rovinatom pozemku o výmeren 1602 m2. V dome je zavedená elektrina, ústredné plynové kúrenie, voda obecná a odpad je napojený na kanalizáciu. Strecha je plechová. V roku 2014 boli vymenené pôvodné drevené okná za EURO okná. Orientácia obytných miestností je na juh a sever.

Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačný prenájom, podnikanie, prípadne kombinácia bývanie/podnikanie. Okolie ponúka dobrú občiansku vybavnosť ale i široké možnosti letného i zimného vyžitia (horehronie.sk) lyžiarske strediská (Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok - Južná/Severná strana).

Dispozícia:

1. NP: Letná kuchynka, dreváreň, garáž, pivnica, kotolňa a práčovňa s wc.

2. NP: kuchyňa, špajza, 3x izba, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Podkrovie: 3x izba, kúpeľňa s toaletou

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.