Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký veľmi pekný slnečný pozemok

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Pliešovce
Mestská časť
Zaježová
Ulica
Zaježová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
10684 m2
Pridané
16.06.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 75 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na predaj pekný veľký slnečný pozemok v peknom prostredí v Zaježovej /v blízkosti Pliešoviec resp.Slatinské Lazy/ vhodný najmä na oddychovo – rekreačné účely ,alebo chovateľsko -pestovateľské. Výmera pozemku je 10 684m2. Pozemok je mierne svahovitý a vedie priamo k nemu nespevnená obecná prístupová cesta . Od hlavnej cestnej komunikácie je to cca 150m. V cene je aj zahrnutý komplexný náklad na vypracovanie príslušných zmlúv na prevod nehnutelnosti vrátane správnych poplatkov. Nehnuteľnosť jednoznačne odporúčame vidieť .