Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj 5 izbová chata, Sokolské chaty

Buková Arrow

Na predaj 2 podlažná chata, Buková

Buková Arrow

Na predaj murovaná chata s vlastným pozemkom, lokalita Sokolské chaty

Buková Arrow

Na predaj murovaná chata s pozemkom, Cerová, lokalita Sokolské chaty

Cerová Arrow

Na predaj chata, Rohožník

Rohožník Arrow

Na predaj luxusná chata, Šajdíkove Humence

Šajdíkove Humence Arrow

Na predaj chata, Kunov

Senica Arrow

PREDAJ - 3 izbová murovaná rekreačná chata, Tomky - EXPISREAL

Borský Svätý Jur, Tomky Arrow

*** REZERVOVANÉ *** Chcete vlastniť tenisový kurt, bazén, dve zariadené chatky, vonkajšie sedenie s krbom a garáž na krásne upravenom pozemku? Máme pre Vás túto jedinečnú ponuku!!!

Veľké Leváre Arrow

Chatka so záhradou pri Rozálke v Pezinku

Pezinok, Starý dvor Arrow