Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 317 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Barbora Knotková
knotkova@karinpartners.sk
0915 563 994

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradná chatka v krásnom prostredí Plaveckého Mikuláša

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Ulica
xxx
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
108 m2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Mgr. Barbora Knotková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 563 994

Popis nehnutelnosti

Karinpartners Vám ponúka na predaj záhradnú chatku výhradne na víkendové užívanie. Chatka sa nachádza v krásnom prostredí Plaveckého Mikuláša na úpätí Malých Karpát. Rozloha nehnuteľnosti je 108 m2 + 243 m2 je podiel na súkromnej ulici. Chatka má len jednu miestnosť, preto majiteľom slúžila na víkendy, a využívali ju najmä v teplých mesiacoch.

Okolie - Plavecký Mikuláš sa nachádza v okrese Malacky, v blízkosti môžeme nájsť hradisko Pohanská a Plavecký hrad. Je východiskom na prechádzky, ale aj menej náročné túry.

Cena - 13 000 €

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Mgr. Barbora Knotková - 0915 563 994, mail: knotkova@karinpartners.sk

Zuzana Mikešová -  0902 566 396, mail: maklerskalica@karinpartners.sk