Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľubomíra  Faltinská maklér
Ľubomíra Faltinská
lubomira@axisreal.sk
0903 855 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Rodinný dom, okr. Stará Ľubovňa, Plaveč

Typ
Predaj
Mesto
Plaveč
Ulica
Plaveč
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
100 m2
Stav objektu
Nutná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
06.05.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 49 990,00 €
Ľubomíra Faltinská Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 855 350

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci PLAVEČ, okr. Stará Ľubovňa, na pozemku v celkovej výmere 693 m2. Dom je murovaný, pozostáva zo vstupnej verandy, troch izieb a časti vyhradenej na kúpeľňu. Je čiastočne podpivničený pod jednou izbou. V podkroví je možnosť vytvorenia ďalšieho priestoru na bývanie. K domu prislúcha ešte aj pozemok vo výmere 247 m2, ktorý sa nachádza cca 50 m od rodinného domu, kde je možné si postaviť garáž.

STAV DOMU:
Dom je rozostavaný – hrubá stavba, je nutná kompletná rekonštrukcia, je nutné napojiť na inžinierske siete – elektrina a voda je pred domom.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v tichej lokalite, z verandy je krásny výhľad na OKOLITÚ PRÍRODU, v obci je materská škola, základná škola, v krátkom čase dobrá dostupnosť do mesta Stará Ľubovňa vďaka obchvatu.

/ RODINNÝ DOM / PLAVEČ / OKRES STARÁ ĽUBOVŇA / PREDAJ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.