Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Fazika Miroslav
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj rodinný dom vila 1710 m2 Pitelová okres Žiar nad Hronom FM1324

Typ
Predaj
Mesto
Pitelová
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
506 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
01.05.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 412 000,00 €
Fazika Miroslav BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom a to rodinnú vilu v obci Pitelová okres Žiar nad Hronom.

Pozostáva z 3 podlaží a veľkej vonkajšej terasy, s pristavenou ďalšou stavbou dvojgaráže s automatickým otváraním, altánkom a záhradou.

Na dome sú použité kvalitné materiály, moderné zariadenie. Odporúčam pozrieť si video aj 3D prehliadku tejto nehnuteľnosti, aby ste získali detailnú predstavu o vašom novom domove. Základy sú betónové s izoláciou, murivo je z pálených tehál (POROTHERM), zeteplenie s kombináciou s obkladom z imitácie dreva (sokel) a hliníkový obklad ALUCOBOND na odvetrávacej fasáde.

Strop nad I. PP aj I. NP je železobetónový a stropné pohľady sú sadrokartónové, schodisko z I.PP je monolitické železobetónové s keramickou dlažbou a schodisko medzi I. a II.NP ej  železobetónové, stupne z tvrdého dreva so zábradlím s kombináciou dreva a nerezu, s podsvieteným na stenách.


Strecha je sedlová so zatepleným krovom, krytina je betónová zn. MEDITERRAM, komín murovaný trojvŕstvový zn. SCHIEBEL, kde sú zaústené spaliny z nadštandardného krbu s elektronickým ovládaním horenia, ktorý sa nachádza na I. NP a je aj s prieduchmi aj spálne na II. NP.

V celom dome je namontovaný centrálny vysávač a aj urobená predpríprava na poplašné zariadenie.

V obytných miestnostiach sú plávajúce podlahy a v ostatných miestnostiach dlažby, okná plastové s izolačným trojsklom so žalúziami, dvere sú obložkových zárubniach.

Vykurovanie je podlahové zn. Raychem s inteligentným ovládaním výkonu, príprava TUV je el. bojlerom na I.NP s kombináciou so solárnym ohrevom. Solárne panely sú umiestnené na streche garáže.

V kuchyni na I. NP sa nachádza moderná rohová kuchynská linka s nerezovým dresom s odkvapkávačom, batéria nerezová páková, so vstavanými spotrebičmi s el. varnou doskou, el. rúrou, umývačkou riadu a zabudovanou chladničkou do linky, digestorom a barový a jedálenský pult s barovými stoličkami a nachádza sa tam aj jedálenský stôl so stoličkami.

V dome sa nachádzajú 2 kúpeľne na I. NP a na II. NP a v suteréne sa nachádza len samostatné WC s umývadlom. V kúpeľni na I.NP je sprchový kút, umývadlo a WC. V kúpeľni na II.NP sa nachádza obmurovaná vaňa, sprchový kút, WC a umývadlo. Všetky WC sú závesné so zabudovateľnou nádržkou v stene.

Na I.NP v obývacej časti je klimatizačná jednotka, vo viacerých miestnostiach domu sa nachádzajú vstavané skrine, na dome je namontovaný aj satelit. 

V suteréne sa nachádzajú viaceré skladové miestnosti, na II. NP je aj balkón s pekným výhľadom na okolie. 

Celkový pozemok má výmeru 1710 m2 a na pozemku sa nachádza aj vŕtaná studňa, ďalej sa tu nachádza aj zberná plastová nádrž na dažďovú vodu a splašková kanalizácia je zvedená do žumpy, okolo domu sú urobená drenáž, za domom je umiestnený odvodňovací žľab slúžiaci k zachytávaniu povrchových vôd z priľahlého svahu, pri dome je priestor a aj chodníky s vydláždenou zámkovou dlažbou a aj pred garážami je vydláždenie na parkovanie na ďalšie autá.

Terasa s vonkajším posedením je situovaná na južnej strane RD, je prístupná dverami z priestrannej obývacej izby. V obývacej izbe je aj svetelná rampa.


Za domom sa nachádza väčší drevený altánok a záhrada. 

Dom je napojený na elektriku a vodu, napojenie na plyn a kanalizáciu nie je možné.

Vila sa predáva po dohode s majiteľom s čiastočným zariadením.

Obec Pitelová sa nachádza v blízkosti okresných miest Žiar nad Hronom (8 km) a Zvolen (19 km) a tieto mestá sú spojené rýchlostnou komunikáciou R1 (Bratislava-Nitra-Banská Bystrica), čo je predpokladom mobility pracovnej sily obyvateľov regiónu.

V obci sa nachádza aj predajňa zmiešaného tovaru a ambulancia praktického lekára a zubná ambulancia, škola, škôlka, do obce premáva prímestská doprava.

Neďaleko obce leží historické mesto Kremnica, kde sa nachádza Mincovňa Kremnica, ktorá je najstaršia dodnes existujúca mincovňa na svete a je tam aj mestský hrad.

Mesto leží v Kremnických vrchoch, len pár km od tohto mesta sa nachádzajú lyžiarske strediská Krahule a Skalka Aréna, kde je aj VIA FERRATOVÝ SVET s najťažšou ferratovou cestou na Slovensku s názvom F-úha s obtiažnosťou “F“ a atraktívnou, presklenou visutou lávkou ponúkajúcou výhľady na sever Kremnických vrchov a Turčiansku kotlinu.

Od obce Pitelová sú len 17 km vzdialené kúpele Kováčová a Holidaypark Kováčová a 19 km ďalšie kúpele Sliač.

Odporúčanie makléra: príjemné bývanie v kľudnej časti obce, pekný veľký pozemok, možnosť bývať ihneď.

Cena je 412000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.
Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.
Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky FM1324