Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 348 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*NOVOSTAVBA* NÍZKOENERGETICKÁ MODERNÁ VILA 3+1 PIE3ŤANY - BANKA - ČERVENÁ VEŽA + VIDEO

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
97 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
11.08.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178862 - Len 1 km od Piešťan v obci Banka ponúkame na predaj výnimočnú novostavbu, vhodnú aj pre náročnejšieho klienta, ktorá vyniká svojim dizajnom a polohou uprostred prírody s výhľadom na panorámu Piešťan a širokého okolia. Táto dvojpodlažná vila stojí na svahovitom, terasovitom pozemku o výmere 426 m2. Zastavaná plocha je 75 m2, úžitková plocha domu je 97 m2.

Dispozícia I.NP: kuchyňa + jedáleň 18,34 m2, sklad TZB 3,1 m2, kúpeľňa s WC 4 m2, šatník 5 m2, obývacia izba 15,2 m2 a terasa. 

Dispozícia II.NP: vstupná hala + schodisko 8,5 m2, chodba 3,5 m2, izba s výstupom na loggiu 16,6 m2, izba 12,6 m2, kúpeľňa 5,35 m2, samostatné WC 1,4 m2 a loggia 3,7 m2.

Dom je napojený na IS vodovod, elektrina a kanalizácia. Obvodové múry sú v I. NP z monolitického betónu a v II. NP z porobetónových kvádrov YTONG LAMBDA 2 hr. 38 cm, ktoré sú zateplené v I.NP extrudovaným polystyrénom STYRODUR hr. 150 cm a v II. NP PSF polystyrénom hr. 150 cm. Stropy sú železobetónové monolitické, strecha je rovná, vyspádovaná polystyrénom hr. 30 cm s hydroizolačnou fóliou FATRAFOL a štrkovým zásypom. Okná sú plastové plastové okná zn. SALAMANDER s trojsklom. Kúrenie je zabezpečené krbovými kachľami na tuhé palivo. Ohrev TÚV je zabezpečený 120 l elektrickým bojlerom. Zavedené IS: elektrina, vodovod, kanalizácia. Pred vilou je priestor na parkovanie pre tri vozidlá. V spodnej časti pozemku je ovocná záhrada s ohniskom a zateplený sklad na náradie cca 3m x 2m.Táto nízko energetická vila je postavená z kvalitných materiálov. Je tu množstvo možností na turistiku či cykloturistiku.

TREBA VIDIEŤ !

video obhliadku si môžete prezrieť tu. 

youtube.com/watch?v=NxGwW2PA474

CENA 230 000 €  + možnosť dohody


Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0905 436650 alebo na e-mail adrese moravcik@vasereality.sk.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B"