Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 837 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Moravčíková
moravcikova@vasereality.sk
0911926287

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ RODINNÝ DOM 3+1 PIEŠŤANY, časť Kocurice

  • Domy a vily, Predaj, Piešťany | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Kocurice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
11.03.2020
Aktualizované
31.03.2020
Silvia Moravčíková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178243 - Na okraji kúpeľného mesta Piešťany, miestna časť Kocurice ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom postavený v 60-tych rokoch z pálenej tehly  na rovinatom, slnečnom pozemku o výmere 742 m2. Dom je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave, bez statických porúch a vlhkosti, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Je to prízemný dom so sedlovou strechou a s pivnicou o výmere 17 m2. Dispozične pozostáva z 3 izieb, kuchyne, komory, kúpeľne, samostatného WC a priestrannej chodby. Vykurovaný je ústredným plynovým kúrením s radiátormi, zavedené sú všetky IS vrátane kanalizácie. Dom je vyprataný, takisto dvor a záhrada sú vyčistené, čo umožňuje novému majiteľovi ihneď začať s rekonštrukciou. Vedľa domu sú postavené hospodárske budovy, parkovanie je možné vo dvore vedľa domu alebo v samostatne stojacej garáži vo dvore. Výhodu je tiché prostredie. Nehnuteľnosť je možné využiť aj na chalupárčenie, výhodu je blízkosť výjazdu na diaľnicu D1, ktorý je vzdialený cca 3 km.

Ak hľadáte kľudné bývanie mimo ruchu mesta, ale zároveň chcete mať mesto dostupné za pár minút autom, tak je táto nehnuteľnosť pre Vás dobrá voľba.

Možnosť kúpy aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, všetky budovy sú zakreslené na katastrálnej mape. Maklér doporučuje obhliadku !  FOTO zašlem na vyžiadanie.

Cena 93 000 €

Ak máte záujem a chcete poskytnúť viac informácií o tejto nehnuteľnosti alebo si chcete dohodnúť obhliadku volajte na tel. č. 0911 926 287 alebo napíšte na mail adresu moravcikova@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky