Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BÝVANIE V CENTRE V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Mestská časť
Centrum
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.04.2018
Aktualizované
08.08.2018
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175892 - V centre mesta len pár metrov od mestského parku ponúkam na predaj zachovalý a udržiavaný rodinný dom s menšou záhradou - celková výmera pozemku je 255 m2. Dom je postavený z pálenej tehly, pôdorys má veľkosť 9 x 9 m (plus veranda),  je z 1/2 podpivničený.

Dispozícia: prízemie - veranda, chodba, kuchyňa, špajza, obývačka, spálňa, kúpeľňa, WC (70m2)

                podkrovie - izba, chodba, WC (23m2)

V podkroví je možnosť dorobenia ďaľších miestností. V roku 1990 bol dom kompletne zrekonštruovaný - nové rozvody vody, odpadu, elektriny, nové plynové kúrenie, podlahy, omietky, sanita, obklady..Pred 2 rokmi boli osadené nové plastové okná a urobená nová strecha (škridla Bramac). 

Za domom sa nachádza terasa s posedením a okrasná aj úžitková záhrada. Tiež sa tu nachádza garáž s pivnicou na uskladnenie zeleniny, pôdorys garáže je 7 x 3,6 m. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, v pivnici domu sa nachádza aj vlastná studňa s čerpadlom využívaná na polievanie záhrady. Dom je v perfektnom stave, suchý, udržiavaný a IHNEĎ OBÝVATEĽNÝ! Výhodou je aj tichá lokalita. 

Cena dohodou.

Viac informácií Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky