Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 737 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3-izbového bytu v rodinnom dome, Piešťany

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
Dubová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.04.2020
Aktualizované
29.05.2023
Cena 400,00 €/mes.
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

178335 - Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe rodinného domu s terasou so samostatným vchodom v tichej lokalite mesta Piešťany s rozlohou 90m2. Prenajíma sa kompletne zariadený, vrátane nábytku a spotrebičov.

Dispozične je rozdelený na dennú časť-prízemie ( chodba, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa s WC, schody a terasa) a nočnú časť-podkrovie (galéria so vstavanou skriňou a spálňa).

Rodinný dom sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou – škola, škôlka, obchody ( Billa, Lidl, CBA), reštaurácia, MHD, banky, pošta, železničná a autobusová stanica. Rýchle napojenie na diaľnicu do Bratislavy a Žiliny. Bezproblémové parkovanie pred domom.

Cena prenájmu je 400 €/mesiac + energie 120,-€ pri obsadení jednej osoby,

                          450,-€/mesiac+energie cca 120,-€ pri obsadení 2 osôb. Byt je voľný.


Pri kontaktovaní e-mailom, uvádzajte, prosím, telefónny kontakt na Vás.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese; filkas@vasereality.sk