Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 094 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT 105M2 PIEŠŤANY, TERASA, GARÁŽ

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
Mlynská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
105 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
09.12.2020
Aktualizované
08.03.2021
Cena 500,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179226 - VAŠE REALITY ponúka na prenájom v širšom centre mesta Piešťany priestranný slnečný 3 izbový byt, situovaný na 3/4.poschodí  s výťahom. Úžitková plocha samotného bytu je 93 m2 + terasa 12 m2. Má vlastné kúrenie s plynovým kotlom, v kúpeľni s WC je keramická dlažba, v izbách a v kuchyni sú plávajúce podlahy. Orientácia bytu: južná, denná časť pozostáva z kuchyne s priestrannou špajzou a obývačky prepojenej s veľkou slnečnou loggiou, v severnej nočnej časti sa nachádzajú dve spálne. V strednej časti bytu je situovaná priestranná kúpeľňa s vaňou a WC, chodba, systém vstavaných skríň s vnútorným šatníkom a druhé samostatné WC.  Na prízemí spoločná miestnosť na bicykle, v suteréne je k dispozícii jedno garážové miesto o výmere 14 m2. Za domom je uzavretý veľký dvor so zeleňou a altánkom. Výhody: slnečný, tiché prostredie, ideálny pre rodiny s deťmi a výborní susedia! Byt je nezariadený a je k dispozícii od 20.03.2021 na obdobie 6 mesiacov, prípadne podľa dohody. 

Cena 500 € vrátane energií

Viac informácií Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky