Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

PREDAJ PIEŠŤANY, JUH - 3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, 74 M2 BALKÓN, LOGGIA /GARÁŽ/

Piešťany, Javorová Arrow

3 izbový tehlový byt, 76m2, Vajanského Piešťany

Piešťany, Vajanského Arrow

PREDAJ - skvelý 3-izbový byt s loggiou - Piešťany

Piešťany, A. T. Arrow

PREDAJ - Krásne priestranný byt v obľúbenej lokalite v PN

Piešťany, Teplická Arrow

NA PREDAJ 3-izbový byt, loggia PIEŠŤANY / A. Hlinku - komplet rekonštrukcia

Piešťany, A. Hlinku Arrow

3 IZBOVÝ BYT 77M2 + PARKOVACIE MIESTO, PIEŠŤANY, ul. sv. Cyrila a Metoda

Piešťany Arrow