Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

PREDAJ- Krásny trojizbový byt na sídlisku A. Trajan 67m2 + loggia

Piešťany, Mateja Bela Arrow

Na predaj trojizbový byt Javorová, Piešťany

Piešťany, Javorová Arrow

Predaj 3-izbový byt s balkónom, 66 m2 vo veľmi peknej a vyhľadávanej lokalite Piešťan

Piešťany Arrow

*VIDEO* Hľadáte bývanie na najlepšej adrese v Piešťanoch? 3-izbový byt na Vážskej ulici čaká práve na Vás!

Piešťany Arrow

PREDAJ trojizbový byt 73 m², loggia - Vrbové, 6.apríla

Vrbové, 6.apríla Arrow

** EXKLUZÍVNE ** Na predaj 3+1 byt 72 m2 s balkónom a lóggiou - čiastočná rekonštrukcia - tiché prostredie - Nové Mesto n/V

Nové Mesto nad Váhom Arrow