Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PRI KAUFLANDE, 78 m2, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Adama Trajana
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Celková plocha
78 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.07.2017
Aktualizované
17.08.2017
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100620, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk 
V kúpeľnom meste Piešťany, na ulici Adama Trajana pri supermarkete Kaufland ponúkame na predaj trojizbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii. Jedná sa o byt situovaný v posledne zrealizovaných obytných domoch kolaudovaných v r. 1993 s iným dispozičným riešením oproti väčšine skôr postavených bytov na sídlisku A. Trajan. Byt má úžitkovú plochu 75 m2. Celková rozloha bytu s loggiou je 78 m2. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Všetky 3 izby sú nepriechodné. Z kuchyne je východ na loggiu o rozlohe 3 m2 orientovanú na východ. V rámci čiastočnej rekonštrukcie realizovanej v minulých rokoch boli uložené plávajúce podlahy z laminátových parkiet v kuchyni, 2 izbách a v časti chodby. Všetky laminátové podlahy sú bez soklových líšt. V chodbe je na podlahe gresová lesklá dlažba. Na panelových stenách kúpeľne je uložený obklad, na podlahe kúpeľne a WC je keramická dlažba. V roku 2016 boli vymenené všetky pôvodné okná za nové, plastové, 3-komorové od firmy Slovaktual. V kúpeľni je vaňa, umývadlo a je tu priestor aj pre umiestnenie práčky. V priestrannej kuchyni s plynovým sporákom je priestor aj pre jedálenské sedenie. Jestvujúcu kuchynskú linku bude vhodné vymeniť za novú. V chodbe je šatníková skriňa s posuvnými dverami. Interiérové dvere sú pôvodné. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím panelových vykurovacích telies. Na vykurovacích telesách sú merače tepla a radiátorové ventily s termostatickými hlavicami. Byt je svetlý, priestranný, za pozornosť stojí jeho výborné dispozičné riešenie. Orientácia bytu je východ-západ. Byt sa nachádza na 3. poschodí v 8-poschodovom obytnom dome s výťahom. K bytu patrí aj pivnica a spoločné priestory (3 bicyklárne, každá pre 8 bytov) situované na prízemí obytného domu. Nevyužitý voľný priestor za výťahovou šachtou na spoločnej schodiskovej chodbe ponúka ďalší odkladací priestor pre majiteľov bytu (umiestnenie skrine alebo regálov). Mesačné náklady na bývanie (mesačný zálohový predpis stanovený správcom) sú vo výške 140 €, mesačné platby za elektrinu sú 18 € a za plyn 4 €.     
Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, v roku 2013 bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením a v roku 2016 zateplenie obvodového plášťa domu s novou fasádnou omietkou. V rámci zateplenia fasády boli zrekonštruované aj loggie a balkóny (nové zábradlia+uloženie novej dlažby). Vymenené boli aj vonkajšie vchodové dvere a všetky okná v spoločných priestoroch domu. Vymenené boli aj všetky stúpacie vedenia (voda, plyn, kanalizácia, vetracie potrubie) v inštalačných šachtách. Do domu sú privedené optické káble. Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku pred obytným domom alebo pred Kauflandom. Obytný dom má veľmi pekné okolie vysadené zeleňou, pred domom je detské ihrisko. Je situovaný v tichej lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk