Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Róbert Petrík
petrik@vasereality.sk
0904 312 227

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový byt s loggiou, Piešťany

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Mateja Bela
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.08.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Róbert Petrík VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0904 312 227

Popis nehnutelnosti

178845 - Ponúkam na predaj 3-izbový byt s loggiou o výmere 68 m2 v Piešťanoch na ulici M. Bela. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí s výťahom a dispozične pozostáva z priestrannej predsiene, 3 izieb /1 s loggiou 3,5 m2/, kuchyne so špajzou, kúpeľne, samostatného WC a pivnice. Byt prešiel v r. 2007 kompletnou rekonštrukciou pri ktorej boli vymenené plastové okná, vymurované jadro, omietky, plávajúce podlahy a 3-bodové bezpečnostné dvere. Celkové mesačné náklady na byt predstavujú cca 150 €. Bytový dom bol v r. 2012 zateplený, má novú fasádu, strechu a plastové vchodové dvere s el. vrátnikom.

Cena 90 000 €

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk