Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 003 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, LIPOVÁ, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Mestská časť
Prednádražie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Celková plocha
67 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.03.2018
Aktualizované
15.08.2018
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100629, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk 
Vo vyhľadávanej lokalite na Lipovej ulici na sídlisku A. Hlinku v kúpeľnom meste Piešťany ponúkame na predaj trojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má úžitkovú plochu 64 m2. Celková rozloha bytu s loggiou je 67 m2. Dispozične pozostáva z chodby, priestrannej kuchyne (v ktorej je dostatok priestoru aj pre jedálenskú časť), obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Všetky 3 izby sú nepriechodné. Z kuchyne je výstup na loggiu o rozlohe 3 m2 orientovanú na juh. V rámci čiastočnej rekonštrukcie bytu boli pôvodné drevené okná vo všetkých 3 izbách vymenené za nové plastové, okrem okna a balkónových dverí v kuchyni. Na všetkých plastových oknách sú interiérové žalúzie. Vstupné dvere do bytu sú nové - bezpečnostné, všetky ostatné interiérové dvere sú pôvodné drevené. Inak je byt v pôvodnom stave. Vo všetkých 3 izbách sú na podlahách pôvodné drevené parkety, ktoré je možné zrenovovať. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím liatinových radiátorov. Na vykurovacích telesách sú merače tepla a termostatické radiátorové ventily. Byt sa nachádza na 3. poschodí v 3-poschodovom obytnom dome bez výťahu. Orientácia bytu je sever-juh. K bytu patrí aj murovaná pivnica o rozlohe cca 1,9 m2 a spoločná bicykláreň umiestnené na prízemí obytného domu. Mesačné náklady na energie a služby sú do 153 €. 
Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, v roku 2013 bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením a zateplenie obvodového plášťa domu s novou fasádnou omietkou. Do domu sú privedené optické káble. Vymenené boli aj vonkajšie vchodové dvere do bytovky, všetky okná v spoločných priestoroch domu a všetky stúpacie rozvody inštalácií vedené v inštalačných šachtách (studená a teplá voda, kanalizácia). Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Obytný dom má veľmi pekné okolie vysadené zeleňou, je situovaný v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk