Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJOM RODINNÝ DOM 4+2 PIEŠŤANY, Vajanského

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Mestská časť
Centrum
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
162 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
05.05.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 1 600,00 €/mes.
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180279  - *LEN U NÁS* Kúsok od centra kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na prenájom zariadený rodinný dom po  rekonštrukcii, pozostávajúci z dvoch samostatných bytových jednotiek. Na vyvýšenom prízemí je veľkometrážny trojizbový byt o výmere 120 m2 a v podkroví je jednoizbový byt o výmere 42 m2 s balkónom.

Dispozícia:

PRÍZEMIE /120m2/: obývačka s keramickou krbovou pecou, priestranná kuchyňa s kompletnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, spálňa s manželskou posteľou, spálňa so štyrmi samostatnými lôžkami, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, priestranná chodba, zádverie a schodisko do podkrovia.

PODKROVIE /42m2/:  malá kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC s umývadlom a priestranná spálňa s manželskou posteľou s malým balkónom.

Dom je kompletne zariadený. Pohodlný vjazd autom do dvora.  Parkovanie vo dvore pre viacero áut. Možnosť posedenia a grilovania v záhrade. Vzdialenosť do centra kľudnou chôdzou cca 5 minút. Treba vidieť !

Cena za prenájom samostatného trojizbového bytu je 1200 Euro/mes vrátane enrgií

Cena za prenájom samostatného jednoizbového bytu je 400 Euro/mes vrátane energií

Cena za prenájom celého domu je 1500 Euro / mes vrátane energií

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk

Viac ponúk nájdete na vasereality.sk