Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 834 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE: Predáme veľký rodinný dom s nebytovým priestorom v tichej časti Piešťan

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Na Lehote
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
390 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.02.2016
Aktualizované
10.11.2019
Cena 1,00 €
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Piešťany, Na Lehote. Plocha: úžitková 390m2, pozemku 500m2, pivnice 15m2. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Sedlová strecha s podkrovím.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Dláždená prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu, sauna.

RD je rozdelený na dve časti: nebytový a bytový priestor. Nebytový priestor (210 m2) bol využívaný ako fitnes s perličkou, saunou a telocvičnou. Ďalej sa tam nachádza kompletne zariadený bar s vnútorným a vonkajším posedením, 4x WC, 2x sprcha, mužské a ženské šatne. Bar s fitnes a telocvičňa má samostatné energie, kúrenie a vodu. Za telocvičnou sa nachádza záhrada o ploche cca 100 m2. V Bytovom priestore (140m2) je 3-izb. byt s veľkou vstupnou chodbou na prízemí a  schodiskom, vedľa ktorého sa nachádza hosťovské WC. Na 1. poschdí je obývačka spojená s kuchyňou, dvomi terasami (5 a 40 m2), spálňa s balkónom (3 m2), detská izba, chodba a kúpeľka s WC so vstupom na terasu. Podkrovie (izba, kúpeľka-40 m2), do ktorého vedú schody z obývačky je predpripravené na bývanie. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez tiarch.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903641632, alebo mailovej adrese filkas@vasereality.skPrávny servis je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.