Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905828993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4-IZBOVÝ DOM S TERASOU, GARÁŽOU A ZÁHRADOU, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Žilinská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
206 m2
Celková plocha
252 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.11.2021
Aktualizované
27.05.2022
Cena 250 000,00 €
Ing. Peter Babič Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100684, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk   
Na základe zmluvy o výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s terasou, garážou a záhradou. Dom je postavený na Žilinskej ceste v Piešťanoch. Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom v uličnej zástavbe rodinných domov. Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na pozemku s celkovou rozlohou 696 m2. Celý pozemok je oplotený, pred domom je okrasná predzáhradka, za domom je upravená záhrada. Zastavaná plocha rodinného domu je 102 m2,  úžitková plocha je 206 m2 a celková podlahová plocha domu je 252 m2.  Rodinný dom, ktorý bol skolaudovaný v roku 1975, pozostáva zo suterénu, zvýšeného prízemia a poschodia. Dom je celý podpivničený. Stavebno-konštrukčné prevedenie domu: monolitické betónové základy, obvodové murivo z pórobetónových tvárnic, vnútorné priečky tehlové. stropy monolitické železobetónové, strecha plochá s jestvujúcou tepelnou a novou vodotesnou izoláciou. 
V suteréne je vstavaná garáž s montážnou jamou, dielňa, kotolňa, sklad a letná kuchyňa. Prízemie dispozične pozostáva zo vstupného zádveria so schodiskom, chodby, samostatného schodiska na poschodie, samostatného schodiska do suterénu, obývacej izby, spálne, kuchyne, špajze, kúpeľne s umývadlom, bidetom a sprchovacím kútom a zo samostatného WC. Na poschodí je chodba zo schodiskom a dve pekné, priestranné, nepriechodné izby. Zo schodiskovej chodby na poschodí je výstup na veľkú terasu o rozlohe 46 m2. Na vnútorných stenách a stropoch sú vápenno-cementové omietky.  Podlahy v dome sú betónové, betónové s krytinou z PVC alebo je na podlahách keramická dlažba. Interiérové dvere sú pôvodné drevené osadené v kovových zárubniach. Vykurovanie domu je teplovodné, radiátorové, ako zdroj tepla slúži plynový liatinový stacionárny kotol umiestnený v kotolni v suteréne. teplá úžitková voda je pripravovaná v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody. 
Počas užívania domu boli zrealizované rekonštrukčné práce spočívajúce vo výmene okien za nové plastové, výmene 2 vstupných dverí za nové bezpečnostné plasto-hliníkové a v roku 2021 bola riešená kompletná rekonštrukcia vodotesnej izolácie strechy aj terasy izolačnými asfaltovými pásmi (bez nášlapnej - pochôdznej vrstvy na terase). Popri týchto prácach boli vymenené aj klampiarske výrobky - strešné rýny a strešné zvody.  Inak je dom v pôvodnom ale veľmi dobrom technickom stave, suchý, bez statických porúch a je pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších  investícii.  Dom je pripojený na všetky inžinierske siete, elektrinu (230/380 V), obecný vodovod, verejnú kanalizáciu aj zemný plyn. Celkové mesačné náklady na bývanie sú cca 180 €. Parkovanie automobilov je možné na ceste pred domom, vo dvore alebo v garáži. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv, na jej kúpu bude možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti: "C"