Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM EXKLUZÍVNY 4 IZBOVÝ BYT 102 M² PIEŠŤANY CENTRUM, TERASA, PARKOVACIE MIESTO

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
Pod Párovcami
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
102 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
24.05.2021
Aktualizované
09.06.2022
Cena 670,00 €/mes.
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179654 - VAŠE REALITY ponúka na prenájom v úzkom centre mesta Piešťany priamo oproti mestskému parku priestranný slnečný 4 izbový byt, situovaný na 2/2.poschodí  bez výťahu. Byt je zariadený a je k dispozícii ihneď maximálne pre dve dospelé pracujúce osoby bez detí a bez domácich zvierat. Úžitková plocha samotného bytu je 102 m2 + terasa 7 m2. Má vlastné kúrenie s plynovým kotlom a radiátormi, v kuchyni, v kúpeľni a vo WC je keramická dlažba, v izbách sú plávajúce podlahy. Orientácia bytu: východ - západ, dispozične pozostáva z priestrannej kuchyne s jedálňou a komorou prepojenou s obývačkou, kúpeľne so sprchovým kútom aj vaňou, dvoch samostatných WC, dvoch spální a  terasy orientovanej na východ do mestského parku. V strednej časti bytu je priestranná vstupná hala.  K dispozícii jedno parkovacie miesto pred bytovým domom. Výhody: slnečný, tiché prostredie, blízkosť mestského parku a centra mesta !  

Cena 670 €/mesiac vrátane energií

Viac informácií Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk a dvoch spální a terasy.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky