Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
245 026 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované: 4-IZBOVÝ BYT 66 m2, ZATEPLENÝ DOM, VLASTNÁ KOTOLŇA, A. HLINKU, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
A. Hlinku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Celková plocha
66 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.05.2017
Aktualizované
04.12.2017
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100606, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk 
Vo vyhľadávanej lokalite v kúpeľnom meste Piešťany, na ulici A. Hlinku ponúkame na predaj 4-izbový byt. Úžitková plocha bytu je 66 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené všetky pôvodné okná za nové plastové. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí v 3-poschodovom obytnom dome bez výťahu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, kuchyne, obývacej izby, 2 detských izieb, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Orientácia bytu je na sever, juh a západ, pričom spálňa a 1 izba sú orientované na juh, obývacia izba na západ, kuchyňa a 1 izba na sever. V 3 izbách sú drevené parketové podlahy, v šatníku a v chodbe je na podlahe keramická dlažba, ostatné podlahy sú betónové s krytinou z PVC. Pôvodné kúpeľňové jadro je umakartové, treba počítať s rekonštrukciou-vymurovaním kúpeľne a WC. Všetky interiérové dvere sú pôvodné drevené. Vykurovanie bytu je teplovodné z vlastnej domovej plynovej kotolne umiestnenej v suteréne obytného domu, všetky radiátory sú liatinové a sú vybavené ventilmi s termostatickými hlavicami a meračmi tepla. K bytu patrí aj skriňový uzamykateľný odkladací priestor na prízemí domu a murovaná pivnica s rozlohou 1,2 m2 umiestnená na 1. poschodí. Byt je vyprataný a čerstvo vymaľovaný.
Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, v roku 2011 bola zrealizovaná nová strecha, celý bytový dom bol zateplený s novou fasádnou omietkou. Na obytnom dome boli vymenené aj pôvodné vchodové dvere z južného aj severného vstupu za nové plastové, hlavný vstup je vybavený elektronickým vrátnikom. V minulom roku boli na obytnom dome vymenené všetky presklené steny a okná v spoločnom schodiskovom priestore za nové plastové. Do obytného domu sú privedené optické káble od firmy Slovak Telecom.
Okolie obytného domu je vysadené zeleňou, tiché prostredie, výborná občianska vybavenosť, školy, škôlka, detské ihriská, parkovisko, lekáreň, lekár, pošta, obchodné centrá, reštaurácia, MHD, blízkosť vlakovej stanice sú prednosťou tejto lokality. Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku pred obytným domom. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv,  na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk