Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Moravčíková
moravcikova@vasereality.sk
0910 115 888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*VIDEO* Pozemok na komerčné využitie 1197 m2 Piešťany, Dopravná

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Staničná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1197 m2
Pridané
04.09.2019
Aktualizované
27.11.2023
Cena 220,00 €/m2
Silvia Moravčíková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0910 115 888

Popis nehnutelnosti

177616 - Exkluzívna ponuka. Ponúkame Vám na predaj pozemok na komerčné využitie o výmere 1197 m2. Pozemok je súčasťou územia, ktoré priamo naväzuje na dva najvýraznejšie dopravné areály na území kúpeľného mesta Piešťany a to na areál železničnej a autobusovej stanice. Rozmery pozemku sú cca 42 m x 28 m, všetky IS sú pri pozemku. V minulosti stálo na tejto parcele populárne pohostinstvo "U vrabca".

Predstaničný priestor, ktorého súčasťou je aj ponúkaný pozemok v sebe okrem základných funkcií nástupu na železničnú a autobusovú dopravu zahŕňa aj plochy pre TAXI-službu, plochy pre statickú dopravu a vyúsťujú do neho pešie a cyklistické trasy. Ponúkaný pozemok je k dnešnému dňu nezastavanou trávnatou plochou s niekoľkými vzrastlými drevinami a tvorí predpolie železničnej stanice a priamo naväzuje na areál SAD.  

Budúce využitie pozemku by malo byť adekvátne významu lokality v kontexte mesta, najmä zámer doriešenia a dotvorenia predstaničného priestoru. V zmysle ÚPN mesta je parcela potenciálnym stavebným pozemkom a je možné uvažovať a jej zástavbou, táto zástavba by funkčne mala dopĺňať oba dopravné areály o sprievodné funkcie, napr. obchod, služby, stravovanie, občerstvenie, cykloveža, parkovací dom, priestor pre taxikárov...

V prípade záujmu o ponúkaný pozemok ma kontaktujte na tel. čísle 0910 115 888 alebo mail adrese moravcikova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky