Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garáž 21m2 Piešťany pri nadjazde

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Pod nadjazdom
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Celková plocha
21 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
03.10.2021
Aktualizované
25.10.2021
Cena 12 500,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179880 - ponúkam na predaj  samostatnú garáž v radovej zástavbe v Piešťanoch pri nadjazde. Zastavaná plocha garáže je 21m2. Garáž je zapísaná na liste vlastníctva ako garáž s vydaným súpisným číslom. Pozemok pod garážou je v osobnom vlastníctve. Garáž je murovaná vo veľmi dobrom technickom stave s rovnou strechou s úplne novou hydroizoláciou z asfaltových pásov. V garáži nie je zavedená elektrina. Vhodné aj ako sklad alebo dielňa. Garáž sa predáva aj so zariadením, tak ako je vo fotogalérii. Vďaka štvoritému uzamykaniu nebola garáž nikdy vykradnutá.

Cena: 12 500 €

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky