Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 163 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Moravčíková
moravcikova@vasereality.sk
0911926287

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom priestoru na podnikanie 13 m2 v rodinnom dome, Piešťany

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
13 m2
Pridané
06.02.2018
Aktualizované
01.07.2018
Cena 150,00 €/mes.
Silvia Moravčíková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175631 - V užšom centre mesta ponúkame na PRENÁJOM priestor na podnikanie o výmere 13 m2. Možné využitie na kanceláriu alebo služby, pretože v miestnosti je zavedená voda. Sociálne zariadenie je spoločné pre 3 podnikateľské priestory. Miestnosť sa nachádza na prízemí rodinného domu, ktorý slúži výlučne na prenájom. Dom priebežne prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má nové kvalitné plastové okná, novú strechu, na chodbách nové dlažby, interiérové dvere, na prízemí je v izbách PVC z podlaha, na prvom poschodí koberec. V suteréne sa nachádza kotolňa s novým plynovým kotlom a práčovňa. Samozrejmosťou je pevná linka a internet. Cena za prenájom je 150 €/mesiac vrátane energií.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0911 926 287 alebo na e-mail adrese moravcikova@vasereality.sk. Právne poradenstvo a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk