Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Podhradská
podhradska@vasereality.sk
0944 838 266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom nebytového priestoru na Štefánikovej ulici blízko centra Piešťan

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
Štefánikova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.03.2022
Aktualizované
25.01.2023
Cena 500,00 €/mes.
Michaela Podhradská VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0944 838 266

Popis nehnutelnosti

180227 - Ponúkame Vám na prenájom nebytový  priestor na Štefánikovej ulici blízko centra Piešťan. Priestor sa nachádza na vyvýšenom prízemí v administratívnej budove, má rozlohu 60 m2. Priamo v priestore sa nachádza kuchynka s prívodom teplej a studenej vody, varnou doskou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. K dispozícii sú 2 oddelené WC, sprchový kút, umývadlo a odkladacia miestnosť s možnosťou pripojenia práčky. Taktiež sa tu nachádza malá miestnosť, ktorá môže slúžiť ako sklad. V priestore sú plastové okná so žalúziami, plávajúca podlaha, ústredné kúrenie. Priamo pred priestorom je možnosť parkovania v uzamykateľnom dvore. Nebytový priestor má  okná do ulice a má univerzálne využitie napríklad  ako kancelária, zubná ambulancia, kaderníctvo, na čo bol aj v minulosti využívaný.

Cena 500 €/mesiac + energie 

Viac informácií na tel. č. 0944 838 266 alebo mail adrese podhradska@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky