Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*PRENÁJOM* NEBYTOVÝ PRIESTOR 50M2, PIEŠŤANY, ul. sv. Cyrila a Metoda

  • Komerčné priestory, Prenájom, Piešťany | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Piešťany | pic. 2
  • Komerčné priestory, Prenájom, Piešťany | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Piešťany | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Piešťany | pic. 2
Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.12.2021
Aktualizované
16.01.2022
Cena 400,00 €/mes.
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180029 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na prenájom nebytové priestory v bytovom dome na ulici Sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Objekt s tromi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným podlažím sa nachádza mimo hlavnej ulice a vznikol prestavbou administratívno-prevádzkovej budovy postavenej v r. 1996 na bytový dom. Kompletná rekonštrukcia interiéru aj exteriéru bytového domu prebehla koncom roku 2019 a začiatkom 2020 a kolaudácia je plánovaná na jún-júl 2020.

DISPOZÍCIA BYTOVÉHO DOMU

Na prízemí / I.NP sú nebytové priestory - dve samostatné kancelárie s hygienickým zázemím, ktoré je možné jednoduchou stavebnou úpravou vzájomne prepojiť.

Na 1. poschodí / II.NP sú 3 byty, 1x jednoizbový byt s balkónom, 1x jednoizbový byt bez balkónu a 1x dvojizbový byt s loggiou.

Na 2. poschodí / III.NP sú 2 byty, 1x dvojizbový byt s loggiou a 1x trojizbový byt s balkónom.

V suteréne  / I.PP je 6 pivničných kobiek, ktoré prislúchajú k jednotlivým bytom.

STAVBA

Obvodové múry sú z tvárnic hr. 45cm, priečky z tvárnic hr. 11,5 cm. Vnútorné nosné steny - pozdĺžne medzi jednotlivými bytmi a komunikačnou chodbou, sú z tvárnic hr. 25. Priečne nosné steny sú z tvárnic hr. 25. Obvodové múry sú zateplené izolačnými doskami z minerálnej vlny hr. 15 cm. Strešná izolácia je z minerálnej vlny ISOVER hr. 15 cm.  Strešná krytina je oceľová škridlová krytina  MASLEN. Okná sú plastové trojsklo vo farbe biela. Vstupné dvere do bytov sú protipožiarne. Vnútorné omietky sú vápenocementové. Stropy sú sadrokartónové. Podľa konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bude bytový dom zatriedený do energetickej triedy "B ".

VYKUROVANIE

Kúrenie - centrálny systém vykurovania /plynovým kotlom v kotolni na prízemí/, prostredníctvom teplovodného ústredného kúrenia so samostatnými meračmi pre jednotlivé byty. Nebytové priestory majú samostatné vykurovanie.

PARKOVANIE

Ku každému bytu a nebytovému priestoru je jedno vonkajšie parkovacie miesto o výmere 13 m2 v uzavretom dvore za bytovým domom s diaľkovo ovládanou rampou.    DISPOZÍCIA

KANCELÁRIA č. 1     orientácia miestností: Sever

kancelária   44,52 m2,  chodba 1,30 m2,  chodba  1,12 m2, kúpeľňa 3,70 m2,  WC  1,12 m2,  výlevka 1,36 m2

CENA NÁJMU: 400 €/mesiac + energie

Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu stretnutia kontaktujte prosím našu spoločnosť

na tel.č. 0905 436 650 alebo  mailom na moravcik@vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.