Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*PREDAJ* GARZÓNKA (ŠTÚDIO) 34,5 m2 S VEĽKOU TERASOU 49 m2, PIEŠŤANY, WINTEROVA *VIDEO*

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Winterova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.12.2022
Aktualizované
27.03.2023
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Bývajte v malom Paríži v centre Piešťan s najlepším výhľadom v meste!

*LEN U NÁS !*

180664 - v centre kúpeľného mesta Piešťany, v tesnej blízkosti mestského parku, ponúkame na predaj väčšiu garzónku (štúdio) po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii v tehlovom bytovom dome. Byt je situovaný nad kolonádou na Winterovej ulici a má úžitkovú plochu 34,5 m2+ terasa 49 m2. Byt sa nachádza na 7. poschodí v 7. poschodovom tehlovom dome s novým výťahom. Hrúbka obvodových múrov bytového domu je 50 cm, čo vytvára príjemnú klímu v byte počas celého roku. Dispozične pozostáva z chodby 5 m2, kúpeľne s WC 3,88 m2, kuchyne 3,91 m2, veľkej obývacej izby 19 m2, veľkej terasy 49 m2 a pivnice 2,5 m2 v suteréne bytového domu. Byt je svetlý, slnečný, orientovaný na sever a východ, v úplnom centre Piešťan s výhľadom na mestský park a kino Fontána. Parkovanie je možné za domom.

CENA: 179 990 €

video: youtube.com/watch?v=sl2-tx058-4

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk