Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 551 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PEKNÝ 1-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII 35 m2, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
E. F. Scherera
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Celková plocha
35 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.03.2020
Aktualizované
28.03.2020
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100667, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
Na sídlisku Adam Trajan na ulici E. F. Scherera v kúpeľnom meste Piešťany ponúkame na predaj jednoizbový byt po vkusnej kompletnej rekonštrukcii zrealizovanej v roku 2016. Byt má úžitkovú plochu 35 m2 a dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby, kuchyne, špajze a kúpeľne so sociálnym zariadením-WC. V rámci rekonštrukcie boli vymenené všetky pôvodné okná za plastové, boli uložené nové podlahy, boli zrealizované nové stierky, znížené sádrokartónové stropy s bodovým osvetlením, nové rozvody elektriny včítane výmeny ističovej skrinky, nové rozvody vody, kanalizácie a do kúpelne boli nainštalované nové zariaďovacie predmety ZTI (umývadlo, WC, sprchový kút). Na kúpeľni boli osadené nové posuvné interiérové dvere. Na okne v obývacej izbe sú umiestnené vonkajšie exteriérové žalúzie, na okne v kuchyni vnútorné interiérové žalúzie. Vchodové dvere do bytu sú taktiež nové bezpečnostné. Kompletnou rekonštrukciou prešla aj kuchyňa a kúpeľňa s WC. V kuchyni je umiestnená nová kuchynská linka vyrobená na mieru so zabudovanými kuchynskými spotrebičmi (elektrický sporák, sklokeramická vstavaná varná doska, elektrický digestor). Kuchynský dres je kameninový (granitový). Obklad za kuchynskou linkou je riešený lakovaným sklom - lacobel. Chladnička je umiestnená v špajzi. Jednotlivé miestnosti (obývacia izba, chodba, kuchyňa a špajza) sú navzájom prepojené priechodnými otvormi bez dverí. Pod oknom v kuchyni je umiestnený jedálenský stolík so sedením pre 2 osoby. V murovanej kúpeľni vybavenej vkusným kúpelňovým nábytkom. je sprchový kút, umývadlo, práčka, závesné WC a odsávací ventilátor. Na stenách kúpeľne  je keramický obklad. Podlahy v chodbe, kúpeľni, kuchyni a špajzi sú z keramickej dlažby, podlaha v obývacej izbe je plávajúca z laminátových parkiet. V chodbe a v obývacej izbe sú umiestnené 2 vstavané šatníkové skrine s posuvnými dverami - rolldor. V obývacej izbe je zaujímavým spôsobom vyriešené funkčné a optické oddelenie lôžkovej časti pomocou vybudovanej priečky a zvislej textilnej posuvnej žalúzie. Byt je svetlý, orientácia bytu je na západ. Rekonštrukcia bytu zaujme nádherným zladením farebnosti použitých stavebných materiálov a vnútorného zariadenia s interiérovými doplnkami. Ponúkaný byt sa nachádza na 7. poschodí v obytnom dome s výťahom. Vykurovanie bytu je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím vykurovacích telies. Mesačné náklady na bývanie sú 104,- € (aj s elektrinou). Viac o ponúkanej nehnuteľnosti Vám porozprávajú priložené fotografie...
K bytu patrí aj spoločná bicykláreň umiestnená na prízemí obytného domu. K bytu neprislúcha pivnica. Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením, celý bytový dom je zateplený. Nové vchodové dvere do obytného domu sú opatrené elektrovrátnikom, všetky okná v spoločných priestoroch boli vymenené za nové plastové. Do domu sú privedené optické káble (T-com, Orange) ako aj káblová televízia UPS. Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Okolie obytného domu je upravené, vysadené zeleňou, dom je situovaný v lokalite s nadštandartnou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo e-mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "C".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk