Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatiana Hlinická
hlinicka@loftreal.sk
0905 640 744

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garzónka Piešťany.Investícia s možnosťou prenájmu pre kúpeľných hostí.

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
E. Belluša
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
02.08.2017
Aktualizované
02.08.2017
Tatiana Hlinická LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 640 744

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj garzonku v Piešťanoch v peknom tichom prostredí. Výmera 42 m2, poschodie 4 /4, bez balkóna, výťah do 3 poschodia. K bytu prislúcha aj úložný priestor v spoločných priestoroch na poschodí. Dispozičné riešenie – obytná miestnosť, kuchynský kút s plynovým sporákom, so samostatným oknom a priestrannej kúpeľne so sprchovacím kútom, kde možno osadiť aj vaňu. Stav – čiastočná rekonštrukcia, podlahy – v obývacej izbe plávajúca podlaha, inak keramická dlažba. Byt je slnečný a má vlastné plynové kúrenie a nízke prevádzkové náklady 120,- eur. Nehnuteľnosť je vhodná pre jednu osobu, alebo ako investícia s možnosťou prenájmu pre kúpeľných hostí. Lokalita - tichá pri rieke Váh , v bytovom dome ambulancie lekárov- reumatologická, neurologická, fyzioterapeut. Tenisové kurty. Do mesta popri Váhu 10-15 min. Cena 43 900 € . Možnosť odkúpenia garáže v suteréne domu .

Kontakt: 0905640744, hlinicka@loftreal.sk