Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Marián Jurda
jurda@mgreal.sk
0907 756 761

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt v peknom prostredí Piešťany

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
32 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
11.09.2020
Aktualizované
11.09.2020
Mgr. Marián Jurda MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 756 761

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v peknom prostredí v Piešťanoch, ktorý sa nachádza na prízemí uprostred parčíku v Zavretom kúte. Posledná rekonštrukci bola v r. 2010. Má murované jadro, plastové okná, v izbe parkety, v kuchyni a chodbe je plávajúca podlaha, v kúpeľňi s wc dlažba. K bytu patrí pivnica cca 1.5m2. Bytovka je zateplená. Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v peknom prostredí v Piešťanoch, ktorý sa nachádza na prízemí uprostred parčíku v Zavretom kúte. Posledná rekonštrukci bola v r. 2010. Má murované jadro, plastové okná, v izbe parkety, v kuchyni a chodbe je plávajúca podlaha, v kúpeľňi s wc dlažba. K bytu patrí pivnica cca 1.5m2. Zariadenie bytu je v cene. Bytovka je zateplená. Výborná poloha ( autobusová a železničná stanica cca 3min. pešo, v blízkosti 2 škôlky cca 1 min., základná škola cca 100m, lekáreň, zastávka MHD).