Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 391 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenajom 2-izbový byt, Parkhouse-Piešťany

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
Pod Párovcami
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.04.2020
Aktualizované
18.10.2021
Cena 500,00 €/mes.
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

178324-V prestížnej rezidenčnej štvrti v novostavbe Parkhouse ponúkame na prenájom moderný slnečný dvojizbový byt. Bytový dom je situovaný pri mestskom parku a  zároveň v úplnej blízkosti centra kúpeľného mesta Piešťany.

Byt je príjemný, svetlý, moderne riešený a štýlovo zariadený (urban chic), terasou smerom na juhozápad do záhrad, s nerušeným výhľadom bez vis à vis. Interiér tvorí priestranná vstupná hala s úložným priestorom, kúpeľňa, samostatná toaleta, obývacia izba doplnená o home office, kuchyňa a spálňa. Pohodlná obývacia izba je prepojená s jedálenskou častou a americkou  kuchyňou s kuchynskou linkou na mieru a so zabudovanými spotrebičmi. Z obývacej izby i zo spálne je prístup na rozľahlú príjemnú terasu, ktorá je oázou kľudu a naozajstným bonusom v tejto vyhľadávanej časti mesta.

Byt má rozlohu 55,8m2, terasa 14m2, je situovaný na 3/3 poschodí bytového domu s výťahom. V byte je optika, elektrický vrátnik. Byt je úplne zariadený, zariadenie je nove a nepoužívané. K prenájmu bytu patrí garážové státie v suteréne obytného domu a v prípade potreby sa dá zabezpečiť ďalšie parkovacie miesto (vonkajšie státie). Mesačný nájom je 500 €/mesiac, služby(upratovanie spoločných priestorov) patriace k bytu a energie 150,-€.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky