Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 754 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulný 2-izbový byt s dvomi balkónmi, 53m2 Piešťany, Krajinská

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Krajinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.08.2020
Aktualizované
18.07.2021
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

178891 - Vo vyhľadávanej lokalite v blízkom centre Piešťan ponúkame na predaj tehlový 2-izbový byt s dvomi balkónmi  o celkovej výmere 53 m2 + balkóny 3 m2. Byt je situovaný na 3. poschodí v 3. poschodovom bytovom dome. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne, samostatného WC, komory (priestor na pračku), pivnice a dvoch balkónov. Byt je v dobrom a udržiavanom stave, prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má vymenené všetky plastové okná, vrátane balkóna, v izbách sú na stenách omietky, podlahy sú z plávajúce alebo keramická dlažba, bytové jadro je z troch strán murované, zadná stena (do kuchyne) je pôvodná (umakart). Vykurovanie je centrálne, všetky radiátory sú nové, vybavené termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Všetky miestnosti sú orientované na južnú stranu. Možnosť využitia spoločných priestorov /bicyklárne/ na prízemí domu. Bytový dom sa bude v budúcom roku zateplovať, rekonštruovať spoločné priestory a meniť sa budú taktiež stupačky. Parkovanie je bezproblémové na parkovisku pred bytovým domom a v jeho okolí. Okolie obytného domu je vysadené okrasnou zeleňou, dom je situovaný v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese;filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania 
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903 641 632

Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky