Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný dvojizbový byt Piešťany, K Lodenici

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
k lodenici
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
19.11.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 185 990,00 €
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

180610 - V tichej lokalite v Piešťanoch ponúkame na predaj útulný, slnečný, 2-izbový byt s loggiou o celkovej výmere 53 m2 + 8,2 m2 priestrannej loggie. Byt je situovaný na 3. poschodí v 3. poschodovom zateplenom bytovom dome s  novým výťahom, orientácia J-Z. Dispozične pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej obývacej izby a kuchyne, spálne, kúpeľne, samostatného WC, kobky-skladový priestor. Byt má podlahové elektrické vykurovanie riadené termostatmi a nachádza sa v 11. ročnej stavbe. Prislúcha k nemu aj parkovacie miesto pre jedno auto (6.000,-€), ktoré je už v cene bytu. Byt sa predáva vyprataný okrem kuchyne so spotrebičmi a skrine v chodbe.

Byt je v osobnom vlastníctve, kúpou ihneď voľný.

Cena: 185.990,- € (dohoda na cene možná pri obhliadke).

Viac informácií ohľadne tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632, alebo na mail adrese filkas@vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B".

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,

- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver- úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Ďaľších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky