Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
259 045 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A BALKÓNOM, A. DUBČEKA, PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Celková plocha
56 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.04.2018
Aktualizované
25.04.2018
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100636, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
Vo vyhľadávanej lokalite v tesnej blízkosti centra kúpeľného mesta Piešťany, na ulici A. Dubčeka ponúkame na predaj dvojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má úžitkovú plochu 52 m2. Celková rozloha bytu s 1 loggiou a 1 balkónom je 56 m2. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Z kuchyne je výstup na balkón, zo spálne je výstup na loggiu. 
V rámci rekonštrukcie boli vymenené vchodové dvere do bytu za nové bezpečnostné, vymenené boli aj všetky pôvodné okná za plastové, bola uložené plávajúca podlaha v spálni, vymenený bol aj prietokový ohrievač vody umiestnený v kúpeľni. Rekonštrukciou prešli aj zábradlia a dlažba na loggii a balkóne.
V murovanej kúpeľni je vaňa a umývadlo, je tu miesto aj pre umiestnenie práčky. Ohrev teplej vody je lokálny pomocou plynového prietokového ohrievača vody. V kuchyni je pôvodná kuchynská linka s celoplynovým sporákom a potravinová vetrateľná skriňa. V spálni je zabudovaná vstavaná šatníková skriňa s posuvnými dverami rolldor. V obývacej izbe je podlaha z drevených parkiet, na všetkých ostatných podlahách je krytina z PVC. Interiérové dvere sú pôvodné drevené, omietky sú takisto pôvodné. Orientácia bytu je na severovýchod. Ponúkaný byt sa nachádza na 3. poschodí v 5-poschodovom obytnom dome s výťahom. Vykurovanie bytu je z centrálneho zdroja tepla, teplovodné s použitím radiátorov. Všetky vykurovacie telesá sú vybavené ventilmi s termostatickými hlavicami a meračmi tepla. Mesačné náklady na energie a služby sú do 120 €.  Viac o ponúkanej nehnuteľnosti Vám porozprávajú priložené fotografie...   
K bytu patrí aj murovaná pivnica s rozlohou cca 1,6 m2 a spoločné priestory na prízemí obytného domu. Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením, celý bytový dom je zateplený. Vymenené boli aj všetky okná a dvere v spoločných priestoroch obytného domu za nové plastové. Do domu sú privedené optické káble. 
Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Obytný dom má  veľmi pekné okolie vysadené zeleňou, je situovaný v lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou v tesnej blízkosti úplného centra mesta. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk