Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 358 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj meštiansky dom, blízke centrum, Piešťany

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Štefánikova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
450 m2
Celková plocha
504 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
8
Pridané
15.01.2020
Aktualizované
23.01.2020
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj rodinný - meštiansky tehlový dom v tvare L nachádzajúci sa v tichej časti kúpeľného mesta Piešťany. Nehnuteľnosť pozostáva z prednej, staršej časti a pristavenej novšej, zadnej časti. Dispozícia prednej, uličnej časti: na prízemí sa nachádza klimatizovaný 2 izbový apartmán s vlastným vstupom, kúpeľnou s WC, obývacej izby prepojenej s kuchynou a spálne. Uvedený apartmán bol kompletne prerobený s pôvodných priestorov v roku 2015. Poschodie pozostáva z horného apartmánu, kde sa nachádza hosťovské WC, komora, kuchyňa, 3 samostatné izby a kúpeľňa s WC. Na uvedenom poschodí sa nachádzajú dva balkóny, jeden je situovaný so vstupom z 2 izieb i z kuchynskej časti, druhý je situovaný do ulice. Táto časť domu je čiastočne podpivničená a nachádza sa tu na prízemí i technická miestnosť.
V zadnej časti - v prístavbe rodinného domu sa na prízemí nachádza kuchyňa s jedálňou, obývacou izbou a WC. V podkroví sa nachádzajú 2 klimatizované izby a kúpeľňa s WC. K domu prislúcha i terasa s krytým posedom a grilom pre letné posedenia.
Vykurovanie pre každú bytovú časť je samostatné a zabezpečené prostredníctvom 3 plynových kotlov. Ohrev vody je pri dvoch obytných jednotkách prostredníctvom plynových kotlov a v 2 izbovom apartmáne prostredníctvom elektrického bojlera.
Dom je napojený na všetky IS, k dispozícii je nepoužívaná funkčná studňa na ktorú bola napojená závlaha. Strecha bola komplet zrekonštruovaná v roku 1994 – nové krovy a krytina. V roku 2013 prebehli na nehnuteľnosti posledné rekonštrukcie ( obnova fasády a všetky ostatné interiérové a exteriérové nátery, nová záhrada). Parkovanie je možné v garáži s automatickým otváraním, na pozemku vo dvore i pred pozemkom.
Celková výmera pozemku je 504 m2, úžitková plocha je 450m2.
Uvedená nehnuteľnosť má veľký potenciál, keďže kúpeľné mesto Piešťany je navštevované širokou a početnou zahraničnou klientelou. Samostatné vchody do obytných priestorov a ich samostatné merania predurčujú nehnuteľnosť k prenájmu uvedených priestorov, príp. k ich využitiu na podnikateľské účely, alebo k obývaniu tejto nehnuteľnosti väčšou rodinou. Dom sa predáva sa komplet zariadený.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878