Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 860 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Kristína Nedomová
kristina.nedomova@deltaproperty.sk
0904923166

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom nebytového priestoru 275,61m2 s nákladnou bránou v centre mesta, Pezinok

  • Komerčné priestory, Prenájom, Pezinok | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Pezinok
Ulica
M. R. Štefánika
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
275 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.04.2019
Aktualizované
08.04.2019
Cena 1 500,00 €/mes.
Mgr. Kristína Nedomová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor vo výbornej lokalite Pezinka na ul. M. R. Štefánika. 

NEBYTOVÝ PRIESTOR: Celková výmera je 275,61m2 z toho 16,71m2 nakladacia rampa. Priestor sa skladá zo 4 miestností. 1.miestnosť 152,45m2, 2.miestnosť 39,18m2, 3. miestnosť 14,07m2, 4. miestnosť 38,73m2. Priestory je možné využívať na rôzne podnikateľské účely. Do priestorov vedie nákladný výťah s nosnosťou 500kg. 

IS: voda, elektrika, plyn, kananlizácia

LOKALITA: Priestor sa nachádza v tej najlepšej lokalite Pezinka priamo v centre mesta. Pred priestorom je bezproblémové parkovanie. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti ako potraviny, mestský park, okresný súd, poštu, obchody, kaviarne, polikliniku a iné. V pešej dostupnosti sa nachádza taktiež MHD a vlaková stanica. 

CENA: 1500€ + energie

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.