Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 880 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Radovan Kocúrek
kocurek@promreal.sk
0911900954

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ RD s veľkým pozemkom v Pezinku-Grinave

Typ
Predaj
Mesto
Pezinok
Ulica
Myslenická
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1909 m2
Pridané
16.02.2021
Aktualizované
25.02.2021
Radovan Kocúrek Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

RK Promreal Vám ponúka na predaj starší RD s veľkým pozemkom v Pezinku-Grinave na Myslenickej ul. o celkovej výmere 1909 m2.

Starší 3i.RD. v pôvodnom stave.

IS:
-elektrika
-plyn
- žumpa, kanalizácia plánovaná tohto roku.

DOM:
-plynovy kotol
-kotol na tuhé palivo
-čiastočne podpivničený
- 2× studňa na pozemku
-nutná rekonštrukcia

Výborna lokalita, v blízkosti Kaufland 150m, OC Mólo, Tesco, Lidl..Pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov. Zvyšnú časť tvoria vinice.Celková výmera: 1909 m2
Bez tiarch
Ihneď voľný