Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 506 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nikola Macaskova
macaskova@promreal.sk
0948768272

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izbového bytu s garážou, logiou v centre Pezinka

Typ
Prenájom
Mesto
Pezinok
Ulica
Sládkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Celková plocha
61 m2
Počet izieb
2
Pridané
18.02.2020
Aktualizované
26.10.2020
Cena 480,00 €/mes.
Nikola Macaskova Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

PRENÁJOM zariadeného 2 izbového bytu v novostavbe v centre Pezinka pri Zámku. Úplne nový byt v novostavbe sa nachádza v atraktívnej lokalite v centre Pezinka a pri zámockom parku na Sládkovičovej ulici.

VÝHODY
+ centrum, pri zámku
+ garážové státie v cene
+ loggia
+ podlahové vykurovanie
+ klimatizacia

Byt: 56,22 m2
Loggia: 5,40 m2
+ garážové státie

Byt je kompletne zariadený novým nábytkom skriňami, manželskou posteľou. Kuchyňa je vybavená umývačkou riadu, chladničkou.. V kúpeľni je vaňa a nová práčka. Do bytu je natiahnutý optický kábel od T-comu.
Do bytu bude doplnená televízia a internet podľa dohody. V byte je príprava na klimatizáciu, aj cez horúce leto bolo bývanie veľmi komfortné.

Úplne nový byt v bytovom dome ZORA bol kolaudovaný v roku 2019. Byt sa nachádza na 2 poschodí a dostanete sa do neho suchou nohou priamo z podzemnej garáže. Loggia je orientovaná do dvora, kde môžete okľude vychutnávať rannú kávu.

LOKALITA
V centre Pezinka nájdete všetky obchody, nákupné centrum, park so zámkom. Autobusová vlaková doprava je dostupná do pár minút peši.

DOSTUPNOSŤ
Byt je voľný pripravený na nasťahovanie od 15.10.2020

CENA
Nájomné je stanovené na 480 Eur + zálohové platby na energie 120 Eur.
Spolu za užívanie bytu s energiami a podzemným parkovaním v centre Pezinka zaplatíte 600 Eur.
Pri nástupe do nájmu sa platí vratný depozit na prípadne škody a prípadne nedoplatky + provízia pre RK vo výške jedného nájomneho.