Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nikola Macaskova
macaskova@promreal.sk
0948768272

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na PREDAJ 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou - Pezinok

Typ
Predaj
Mesto
Pezinok
Ulica
Majakovského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Celková plocha
58 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
03.03.2023
Aktualizované
29.05.2023
Nikola Macaskova Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Pezinku vo výbornej lokalite Starý dvor v Pezinku na Majakovského ulici plnej zelene.

VIRUÁLNA OBHLIADKA DOSTUPNÁ.

Rozloha bytu je 58m2 + balkón cca 3m2, k bytu prislúcha murovaná pivnica. Byt sa nachádza na 4 zo 4 poschodí bez výťahu.

DISPOZÍCIA:
- vstupná chodba
samostatná kuchyňa
-obývacia izba
- spálňa
kúpeľňa s toaletou

Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2014, predáva sa čiastočne zariadený. Byt je vhodný aj ako investičná príležitosť na následne prenajímanie. V byte je zavedená klimatizácia.

Byt je útulný a pôsobí veľmi vzdušným dojmom. Mesačné náklady sú 185 EUR mesačne. Bytový dom má vlastnú kotolňu ktorá zabezpečuje aj ohrev teplej vody.


VÝHODY:
- svetlý
-priestranný
- množstvo zelene
- pokojná lokalita
- zrekonštruovaný byt
- klimatizácia
- bezproblémové parkovanie

LOKALITA
Mesto Pezinok ponúka svojím obyvateľom široké možnosti rekreácie a kultúrneho vyžitia. Nespočetné množstvom kultúrnych podujatí v kombinácii s bezprostrednou
dostupnosťou Malých Karpát a vzdialenosťou od Bratislavy len 23 kilometrov robí z mesta Pezinok vyhľadávanú lokalitu pre pokojný, no zároveň dynamický život.

CENA
Cena bytu 129.900EUR.Uvedená predajná cena je konečná a zahŕňa poplatky za vypracovanie prevodovej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva advokátskou kanceláriou ako aj úhradu správneho poplatku, za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva na príslušnom katastrálnom úrade.
Bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie.