Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom krásny 2 izbový byt s balkónom, Sandtnera, Pezinok

Typ
Prenájom
Mesto
Pezinok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
19.04.2021
Cena 550,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Rezervované. Na prenájom krásny 2 izbový byt v novostavbe s balkónom, lokalita dona Sandtnera, Pezinok. Byt sa nachádza na 1. poschodí. Je tu veľký balkón so vstupom z obývačky aj spálne súčasne. Rozloha bytu 59 m2 + k tomu balkón 6 m2. Byt sa prenajíma komplet zariadený, všetko je tu nové, moderné. Gauč rozkladací. Kotol nový. Regulovanie kúrenia na termostate aj na diaľku - mobilom. Parkovanie bezproblémové. K dispozícii ihneď.


Cena prenájmu je 550 EUR vrátane všetkých energií, internetu a televízie. Výška jedného nájmu sa platí ako depozit (bude vrátený na konci prenájmu). Výška jedného nájmu sa platí ako provízia pre RK. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.