Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 297 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 izbový tichý a svetlý byt, centrum, Pezinok.

Typ
Prenájom
Mesto
Pezinok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
14.10.2020
Cena 500,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 2 izbový tichý a svetlý byt v centre Pezinka. Byt má osobitný vchod z dvora. Jeho rozloha je 53 m2. Dispozícia: samostatná kuchyňa vybavená spotrebičmi a jedálenským stolom, kúpeľňa s WC, chodba, obývačka s francúzskym oknom a spálňa so vstavanou skriňou. Samostatne regulovateľné vykurovanie a TÚV, voda, elektrina, TV Magio a internet sú zahrnuté v cene. Parkovacie miesto pred domom. Blízo sú školy, lekári, obchody, autobusové spoje, železničná stanica 10 min.


Cena nájmu je 500 € vrátane všetkých energií. Výška dvoch nájmov sa platí vopred ako depozit (zábezpeka / kaucia). Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.