Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1 izbový byt, Pezinok - Juh.

Typ
Predaj
Mesto
Pezinok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
25.03.2020
Aktualizované
11.07.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 1 izbový byt v Pezinku, na Juhu. Byt sa nachádza na 1. poschodí trojposchodového bytového domu. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou elektrických rozvodov, vody, odpadu, nové stierky, maľovky, okná, dvere. V kúpeľni a WC je použitá dlažba a sanita vysokého štandardu. Byt je kompletne moderne zariadený a pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s WC, kuchyne a obývacej izby s posteľou. Byt je vybavený klimatizáciou, umývačkou riadu, drvičkou odpadu a kuchynskou linkou na mieru. Byt je orientovaný na západ do tichej časti mesta s výhľadom na Malé Karpaty. Byt má balkón. Výťah nie je. V blízkosti bytového domu sú obchodné centrá, škola, škôlka, plaváreň a športoviská. Bytový dom je vybavený elektrickym vrátnikom. Byt je bez tiarch a kúpou voľný. Je tiež vhodný ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.


Cena nehnuteľnosti je 94 900 EUR. K cene bude pripočítaná provízia pre RK. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.