Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Hľadáme pre našich klientov 1-3 izbové byty v lokalite Most pri Bratislave

Most pri Bratislave, M. R. Štefánika Arrow

Hľadám pre moju klientku 1 izb. byt v Ba Ružinov

Ružinov, Hlavna Arrow

HĽADÁME NA KÚPU 1 IZBOVÝ BYT

Nové Mesto, . Arrow

HĽADÁME NA KÚPU 1 IZBOVÝ BYT V STAROM MESTE

Staré Mesto, . Arrow

Hľadáme na kúpu 1 izbový byt v BA Karlova Ves na HOTOVOSŤ

Karlova Ves, Veternicová Arrow

Súrne hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave Petržalka

Petržalka Arrow