Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj chalupa, rekreačný objekt, Petrovice - Setechov, 248m2

Typ
Predaj
Okres
Bytča
Mesto
Petrovice
Mestská časť
Setechov
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
94 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
23.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 89 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chalupu v obci Petrovice časť Setechov na pozemku s výmerou 248m2. Murovaná novostavba má zastavanú plochu 52,72m2. Celá nehnuteľnosť má drevené okná a zateplenú strechu s podkrovným priestorom. V objekte je zavedené trojfázové vedenie 230/400V. Na pozemku je obecná voda. Plynová prípojka v miestnej komunikácii. Odpad splaškovej vody je riešený do miestneho potoka. Nadzemné podlažie je prepojené schodiskom s veľkou vydláždenou dvojgarážou prístupnou od hlavnej ulice. Na poschodí je možné dobudovať kuchynku s oddychovým priestorom. Objekt je vedený ako hospodársky objekt. Po dokončení a zmene objektu na rekreačný domček získate miesto pre váš oddych v peknom a tichom prostredí obce. Blízkosť nádhernej prírody láka na turistiku či bicyklovanie. V zimnom období sa dá využiť v blízkosti zimné lyžiarské stredisko SKI Makov, výborná občianska vybavenosť. Viac info v RK.
Kontakt: 0905147011 ivana.prazenicova@anoreal.sk