Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

RODINNÉ DOMY, SOĽ, VRANOV NAD TOPĽOU, REZORTNÉ BÝVANIE !

Soľ Arrow

RODINNÝ DOM, ČIČAVA , VEĽKÝ POZEMOK - 2295 m2

Čičava Arrow

RODINNÝ DOM S KRÁSNYM VÝHĽADOM,1100 m2 POZEMOK, PUŠOVCE

Pušovce Arrow

PREŠOV-TERIAKOVCE,MODERNÝ TEHLOVÝ DOM,KVALITNÁ NOVOSTAVBA

Teriakovce Arrow

PREŠOV-NOVOSTAVBA RD, ul.SLANSKÁ, ÚPLNE SÚKROMIE, MHD PREŠOV

Prešov, Slanská Arrow

STROPKOV,DVOJGENERAČNÝ RD, 7 IZIEB, POZEMOK 833m2,KALINČIAKOVA

Stropkov, Kalinčiakova Arrow