Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Hatalová
katarina.hatalova@butterfly-reality.sk
+421 908 713 828

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOPYT - hľadáme pre konkrétneho klienta

  • Domy a vily, Kúpa, Malacky, Pernek | pic. 0
Typ
Kúpa
Okres
Malacky
Mesto
Pernek
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Celková plocha
50 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
24.05.2022
Aktualizované
24.05.2022
Cena 200 000,00 €
Katarína Hatalová Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 908 713 828

Popis nehnutelnosti

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v blízkosti lesa v obciach Kuchyňa, Pernek, Lozorno, Plavecké Podhradie, Veľké Leváre, Borinka, Marianka, Limbach, Jablonové, Dubová alebo Častá.

Rodinný dom by mal disponovať minimálne dvomi obytnými miestnosťami a krbom. Pozemok pod a okolo domu by mal byť v osobnom vlastníctve.

Ak premýšľate nad predajom vhodnej nehnuteľnosti, prípadne viete poskytnúť informáciu o nastávajúcom predaji vo Vašom okolí, neváhajte ma kontaktovať. Ponuky iných RK už poznáme.

Katarína Hatalová

+421 908 713 828

katarina.hatalova@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk