Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Landstar Services s. r. o.
office@landstar.sk
0944150505

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*** REZERVOVANÉ *** Rodinný dom s veľkým pozemkom, chatou, bazénom, altánkom, hospodárskou budovou v obci Pernek!!!

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Pernek
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
119 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
28.05.2022
Aktualizované
01.02.2023
Landstar Services s. r. o. Landstar Services s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, chatou, bazénom, altánkom a hospodárskou budovou v obci Pernek. Vchod k nehnuteľnostiam je spoločný s inou nehnuteľnosťou s právom prechodu, prejazdu a vedením sietí. Plocha: úžitková 119m2, zastavaná 365m2, pozemku 2380m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová + kameň. Kúrenie: krb s prieduchmi, kachle na tuhé palivo. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, studňa a žumpa. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka.

Dispozičné riešenie nehnuteľností:
rodinný dom - vstupná chodba, obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou a spacou časťou, kúpeľňa, podkrovná izba ( z časti nedokončená);
dvojpodlažná murovaná chatka - dve izby;
murovaný altánok vybavený sedením a kuchynskou linkou;
hospodárska budova a sklad;
bazén - 4,20 x 2,50 m;
záhradná šopka.

Výhody: pekný výhľad, škola, škôlka, vonkajší krb, bazén, rybolov, turistika, cykloturistika, krb, altánok.

Cena 130 000 €

Kontakt na makléra:
Zlatica Chrupková, RSc. - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca
mobil: 0944 150 505
email: chrupkova@landstar.sk