Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom typu bungalov v obci Perín-Chym, Košice - okolie

Typ
Predaj
Mestská časť
Perín
Ulica
Perín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
50 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
17.11.2022
Aktualizované
06.12.2022
Cena 185 000,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj nový, pekný a útulný rodinný dom typu bungalov nachádzajúci sa v obci Perín-Chym, v časti Perín. Obec Perín je vzdialená od Košíc cca. 20 min. cesty autom. Zastavaná plocha tohto domu (skolaudovaného v roku 2016) je 88 m2, úžitková plocha je 50 m2, pozemok má výmeru 410 m2. Dispozične dom pozostáva z obývačky prepojenej s kuchyňou, spálne, predsiene a kúpeľne. Dom sa nachádza v tichej časti obce. Základovú dosku za domom je možné využiť aj na výstavbu ďalšej izby, a tak je možné dom zväčšiť za relatívne malú investíciu.
3D prehliadku nájdete v tomto odkaze: https://my.matterport.com/show/?m=G2MezYuWHYS
Základné informácie:
IS: verejný vodovod, elektro, plyn, žumpa (10 m3), Kúrenie: plynový kondenzačný kotol, radiátory, Kuchyňa: plynová varná doska, elektr. rúra, chladnička, Kúpeľňa: práčka, vaňa, umývadlo, kotol, Materiál: Ytong Lambda 35 cm, zateplenie 15 cm polystyrén, Strecha: sedlová s plechovou krytinou, Okná: plastové(trojsklo), Podlahy: spálňa-plávajúca podlaha, v ostatných častiach domu je keramická dlažba, Zariadenie: dom sa predáva so zariadením, ako je to zachytené na fotkách a v 3D prezentácii vrátane biokrbu v obývačke, Náklady: 55,-eur/mesiac za energie + 1x za 3 mesiace vývoz žumpy 70,-eur, Vonkajšie terénne úpravy: zámková dlažba a za domom betónová základová doska ako predpríprava na pribudovanie tretej izby, alebo otvorenej alebo uzavretej terasy, zimnej záhrady a pod., Občianska vybavenosť: obecný úrad, stavebný úrad, pošta, potraviny Fresh, reštaurácia, predajňa nepotravinárskeho tovaru, lekár, autobusová doprava, základná škola, materská škola, športové ihlisko, Možnosti oddychových aktivít: prechádzky v blízkych lesoch, rybolov v Perínskych rybníkoch, hubárčenie, aktivity na športovom ihrisku.
Viac foto nájdete v tomto odkaze: https://drive.google.com/drive/folders/1V6BAOgsjWuzcf747N3oGETfLz7Hq5PK1?usp=share_link
Cena nehnuteľnosti je 185.000 eur a zahŕňa kompletný servis našej realitnej kancelárie, vrátane poplatkov právneho servisu a nákladov spojných s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk